Erkekler neden Rus kızlarını sever?

Erkekler özellikle Rus kızlara hayran. Peki neden Rus kızları erkeklerin çok ilgisini çekiyor?
Bu haber 2015-10-21 13:30:00 eklenmiştir.

Bunun bir kaç nedeni vardır. Kendi ülkelerinde çok değer görmeyen Rus kızları neden Türk erkeklerine göre bu kadar özeller.

Bunun öncelikle sebebi güzellikleri ve seksi olmalarıdır.

Türkiye'de de güzel kız oranı fazla olmasına rağmen. Neden özellikle ilgi odağıdır acaba ?

Çünkü cinselliğe çok önem verir Rus kızları. Onlar için ilişkiye girmek ve cinsel fantaziler çok önemlidir, tıpkı su içmek gibi. Türkiye'deki cinsel kavram Avrupa, Amerika ve Rusya gibi olmadığı için, erkeklerin ve kadınların cinsel açlığı ve ilgisi çok fazladır. Bu sebepten Türk erkekleri bir Rus kızı gördüğü zaman hemen onunla ilgilenmeye başlar. Antalya'da ve diğer tatil beldelerinde çok sık raslayabilirsiniz Türk erkeklerinin Rus kızlarına olan ilgisine ve yaklaşım tarzlarına.
 

RUS KIZLARININ İYİ ÖZELLİKLERİ

 

Öncelikle rus kızlarının iyi özelliklerini bir ele alalım..

1- Güzellikleri
Bu asla yalanlanamaz.

2- Çekicilikleri ve seksi görünümleri
Kadınlığını iyi kullandıkları bir gerçek.

3- Kültürlü oluşları
Nasıl yani diyecek olursanız. Her Rus vatandaşı Sovyetlerden gelen bir alışkanlık ile piyano, keman vb tarzında bir enstrüman çalmayı kesinlikle bilirler. Erkeği de, kadını da.. En az bir dans türünde profesyonalleşirler. Ve hepsi üniversite mezunudur.

Ülkelerinde doktorlara verilen maaş aylık 500 dolar olduğu için çoğu özel sektör ve ticaret tarzı işler ile ilgilenir. Çünkü yaşam Rusya'da gerçekten pahalıdır. (Benim evimin altındaki fırıncı teyze kalp cerrahı ama fırını var ekmek yapıyor eşiyle birlikte. Durum bu...)

4- Sosyal ilişkileri ve sosyal yaşamları
Oldukca aktif ve gezmeyi, görmeyi seven. Evde değil daha çok dışarda vakit gerirler. Her türlü organisazyonu kaçırmamaya çalışırlar.

Önemli: Unutmayalım ki bunları yapan Türk kızlarımız da var ama sadece oranı Rusya'daki kızlar kadar çok değil. Ve bunları gerçekten en iyi şekilde yaptıkları veya sahip oldukları için. Bir adım önce sayılabilirler.

 

Peki ya Rus kızlarının kötü yönleri? Dediğim gibi sitede Rus kızlarını öven arkadaşların görmediği kötü yönleri ele alalım şimdi de.
 

RUS KIZLARININ KÖTÜ ÖZELLİKLERİ

Evet arkadaşlar hiç söz etmediğimiz kötü yönlerine gelelim şimdi de. Neden Türk kızları Rus kızlarından daha iyi bunu şu an anlayacağız..

 

1- Rus kızlarının bedenlerinin dışarı aşırı açık olması.
Yani herkez ile seks yapabilecek mantığa sahip olmaları. Biraz etkilenmeleri yeterlidir. Ya da 1 veya 2 haftadır ilişkiye girmemişlerse, tipin bile önemi yoktur.2- Aşırı derecede rahat ve marjinal olmaları
Resimde gördüğünüz sokakta göğüsünü elleten kız. Bir Erkeğin 1 günde 1000 göğüs elleme deneyinin sadece 1 tanesine aittir. Rusya Moskova'da yapılan bu deneyde 4 saat içinde Bin kızın göğüsünü ellemeyi başarmıştır arkadaş.

Yani bir Rus kızı bizim kardeşim, kankam tabir ettiğimiz yakın arkadaşını dudağından öpebilir, kucağına çok rahatca oturabilir ve aynı yatakta bile uyuyabilir.
 

3- Aldatma özellikleri

Rus kızları çok çabuk sizi aldatabilirler. Bunun farkına bile varamazsınız. Çünkü isteriklerdir. Benim eski Rus kız arkadaşlarımdan bir tanesi benim ile birlikte olmak istedi. 3 gündür birlikte olduğumuz için hayır cevabı verdim. Yorgundum ve uyumak istiyordum. Evi neredeyse yerle bir etti kavga etmeye başladı benimle. Bu tarz davranışlardan hoşlanmadığım için kapıyı açtım ve gitmesini söyledim, ağlayarak dizime kapandı ve ben isteriğim çok özür dilerim dedi. Yaklaşık 30dk kavga ettikten sonra özür diledi. Bu anımı şu sebepten anlattım. Kendisi St. Petersburg'da oturuyordu ben ise Soçi'de, yanıma ziyarete gelmişti. Petersburg'a döndükten sonra hemen biriyle çıkmaya başladı ve 3 kişiyle birlikte oldu 2 hafta içinde. Bunu bana ortak bir arkadaşımız anlattı ve ben de instagramda resimleri görmüştüm zaten.

Yani arkadaşlar kesinlikle sadık bir ilişki içinde olamıyor Ruslar. Devam edelim...

4- Paraya ve sükseye önem vermek

Size çok eğlenceli anılar yaşatabilir. Paranız yoksa bunu önemsemeyebilir. Ama bir ortama girdiğinizde parası fazla olan erkeği ve popüler birini görünce hemen dudağını ısırmaya, saçlarıyla oynamaya başlar. Rusya'daki popüler şarkıcıların Suka lyublyu ( o* aşkım ) adında çok şarkısı ve şarkıların içinde geçen çok sözleri vardır. Rus erkekleri asla Rus kızlarına gerekli inceliği ve romantikliği göstermezler. Rus kızları bundan şikayetçidir aslında ama hakediyorlar. Çünkü bir üst model arabaya, pahalı kıyafetlere, lüx mekanlara ve paraya çok çabuk en sevdiği erkeği bile unutabilir. Bunun ile ilgili çok sevdiğim iki tane şarkıyı sizinle paylaşacağım.
 

1- BakST - Любовь Сука / Bakst - Kalt*k Aşkım


 

ЯрмаК - Сердце пацана / Yarmak - Kalp çocuk

 

5- Evliliğin önemini bilmemeleri

Rus kızlarının çoğu yemek yapmaktan, temizlikten, derli toplu olmaktan bir haberdir. Aşırı dağınık, kafasına buyruk ve ev işleri, çocuk bakımı gibi şeyleri pek bilmezler. Çocukları çok severler ama bakarken girdikleri hallere gülersiniz.
 

6- Alkolik olmaları

Eğlenceyi ve eğence hayatını çok sevdikleri için alkole de bir o kadar düşkündürler. Sabah kalvaltıda bile vodka içen bir toplum. Kadınların şarap hastalığı vardır. Her akşam yemeğinde kesinlikle alkol olur. Arkadaş toplantılarında alkollü mekanlar ilk önce tercih edilir. Ve asla alkolün sınırı bilinmez. Alkolden kafa uçana kadar içmeye devam ederler. Yeter ki eğlence olsun...

7- Son olarak, ilişkiye bizim istediğimiz önemin verilmemesi


İlişkilere bizim kadar önem vermezler. Örneğin:

1- Eski sevgilisi ile en özel resimleri bile instagramda ve Vk veya kendi telefonlarında bulunur. Arkasından küfür etse bile o resimleri asla silmez. Sizinde silmenize tuhaf bakar ve izin vermez.

2- Onları asla yönetmek mümkün değildir. Sizin ile eğlendiği kadar erkek arkadaşları ve kız arkadaşlarıyla eğlenmeyi isteyecektir. Kıskançsanız asla ilişkiyi yürütemezsiniz bu yüzden.

3- İnternette fazlasıyla açık ve dekolteli fotoğraflarını paylaşa bilir ve bunun normal olduğunu düşünürler.

4- Aşırı ama arışı ilgi isterler bu ilgiden asla sıkılmazlar ama siz o ilgiyi vermekten sıkılırsınız çünkü gerçekten çok aşırı ilgi meraklılarıdır. 2 saat mesaj atmadınızmı Türk kızında olmayan tribin asıl anlamını öğrene bilirsiniz. Ama açıklama yapıldığında trip hemen biter buda iyi aslında.

5- Sizin üstünüze düşen sorumluluklarınızı kesinlikle yerinize getirmenizi siteyeceklerdir. Paramız yok idare edelim bu ay asla kabul edilemez. 1 ekmeği 1 soğanla yemek mümkün değildir.

Bunun gibi çok fazlasıyla ilişkiyi zora sokacak veya sizi yoracak şeyler yaparlar ve bunlar onların doğrularıdır. Değiştirmek zordur.

 

Yani arkadaşlar Türk ve Rus kızlarını karşılaştırmak aşırı gereksiz ve saçmadır. Kültür ve yaşam farkı din ve medeniyet farkı vardır. Ayrıca bir rus ile evlendiğinizde ya da uzun süreli birliktelik yaşadığınızda türk kızlarının ayaklarına kapanıp bizi affedin dersiniz buna emin olun.
 

Bu deneyimlere ve tecrübeye 4 sene'de bir çok rus kız arkadaşı edinerek ulaştım. Gerek arkadaş gerek sevgili olarak bir çok rus kız tanıdım. Yazları animatörlük yaptığım için bir sezon içinde 3000 4000 rus kız erkek dede nine çoluk çocuk görüyorum ve çok iyi tanıdım artık. İnsan saraflığı oldu biraz bende. Vk ve Facebook gibi siteler üzerinden bir çok kişi arkadaşlık listemde var ve çok yakın samimi arkadaşlarımda var gerek erkek gerek kız.

Özellikle erkek arkadaşlar sallama ya diyeceğinizi hissediyorum daha benceyi bitirmeden. Bunun için bir kaç fotoğraf paylaşmak istiyorum.1

4

 

 

Bitiriyorken şunları söylemek istiyorum

- Rus kızları gerçek anlamda sevdiklerinde eşine ve sevgilisine gerçekten çok bağlıdır. Hiçbir şeyin bu bağı koparması mümkün değildir.

- Rusya'daki her 10 kızın 8 'i bu kötü özelliklere sahiptir.

-Ve ne olur Türk kızlarını Rus kızlarıyla karşılaştırmayalım. Tamam güzellikleri Türkiye'den daha fazla olabilir ama nüfusununda ona göre daha fazla olduğunu unutmayalım.

- Ego denen şey Rusya'da azdır. Bunun sebebi, aşırı sosyallik ve kültürden dolayı gelir. Bir insanla kolaylıkla tanışabilirsiniz. Çünkü baskılar ve sevgilim ne der. Ailem neder sorunu yok. Dinleri çok geniş çünkü.

 

Her kadın özel ve güzeldir. Elimizdekilerin kıymetini bilelim ve bütün kadınlara gerektiği saygıyı ve sevgiyi gösterelim. Yanılan biz olsakta adamlığımızdan birşey kaybetmeyiz en azından. Gerçek anlamda aradığımız hayalini kurduğumuz güzellikte karakterde ve huydaki kızı el ya da geç bulacağıza inanın.

 

Gene BENCE'lerin sonunda olduğu gibi bir şarkı paylaşıyorum

Bu şarkı hepimize benim hediyem olsun.. İyi akşamlar..

 

ETİKETLER : Русская девушка секс Турецкая девушка удар чат быстро репортер Avrupa Amerika cinsellik marjinal göğüs elleme moskovai moscow Para sükse Любовь Сука ЯрмаК Сердце пацана Alkol ilişki Vk Türk kızı Türk ve
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
İktidar partisinden memnun musunuz?
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü

Hızlı Muhabir
© Copyright 2013 Hızlı Muhabir. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
MAGAZİN
MAGAZİN